Η ΣΩΛΗΝΟΥΡΓΙΚΗ – ΕΛΑΣΜΑΤΟΥΡΓΙΚΗ ΕΠΕ από την ίδρυση της το 1981 έχει ανταποκριθεί με ανοδική επιτυχία ,αποτελεσματικότητα ταχύτητα και ποιότητα σε όλα τα ελασματουργικά ή σωληνουργικά έργα που έχει αναλάβει, συνήθη ή εξειδικευμένα, με στόχο πάντα τη διατήρηση της καλής φήμης που έχει αποκτήσει και την πλήρη ικανοποίηση των ποιοτικών απαιτήσεων των πελατών της.
Το 2006 ιδρύθηκε μια νέα εταιρία με την επωνυμία ΑΡΜΑΓΕΔΩΝ ΑΕ προκειμένου να επεκταθούν οι δραστηριότητες στο ίδιο αντικείμενο εργασιών.
Με το σύγχρονο και εξειδικευμένο μηχανολογικό εξοπλισμό και σε συνδυασμό με το άριστα εξειδικευμένο και έμπειρο εργατοτεχνικό δυναμικό μας, υπό τις αυστηρές διαδικασίες ποιοτικού έλεγχου, καθιστούν τις εταιρείες μας ικανές να αναλάβουν και να ανταποκριθούν με επιτυχία σε οποιουδήποτε είδους επισκευή – κατασκευή σε έλασμα / αλουμίνιο και σωληνώσεις, τόσο στη Ναυπηγική Βιομηχανία όσο και στη Βιομηχανία Ξηράς.
Συνοπτικά οι εταιρείες μας δραστηριοποιούνται στους εξής τομείς:
Δυνατά μας σημεία