To Coffee me άνοιξε τις πόρτες του το 2016 ξεκινώντας για πρώτη φορά στο νησί την υπηρεσία ντελίβερι ! Πάντα με ποιοτικές ποικιλίες καφέ και προϊόντων είναι σταθερά η αγαπημένη επιλογή για πολλούς ! Με τον βραβευμένο για αρκετές χρονιές καφέ La Genovese anniversario 100%arabica σίγουρα θα μείνετε ευχαριστημένοι !
Αν παλι θέλετε παραπάνω καφεΐνη στην γεύση σας υπάρχει και ο La Genovese 80%arabica και 20% Robusta !
Σφολιάτες , σάντουιτς ,snaks και πολλά αλλά σας περιμένουν να τα δοκιμάσετε !