Η εταιρεία LUBE OIL ΣΙΓΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ δραστηριοποιείται στο χώρο του χονδρικού εμπορίου Λιπαντικών, με έδρα στο Βοτανικό, στην Αθήνα, από το 1976 με την επωνυμία Γ. Λώλος & ΣΙΑ ΟΕ και είναι βραβευμένη, επί σειρά ετών, ως χρυσός συνεργάτης Bp Hellas.
Σήμερα, συνεχίζει τη δραστηριότητά της, με τη νέα της επωνυμία ως επιλεγμένος συνεργάτης λιπαντικών SHELL - EKO - CASTROL - VALVOLINE, προσφέροντας συνέπεια, άμεση εξυπηρέτηση, ποιότητα και, προπαντός, σωστή συνεργασία!!!
Στην εταιρεία LUBE OIL θα βρείτε όλων των εταιρειών τα λιπαντικά, χημικά, μπαταρίες, φίλτρα, στουπιά, ειδικά πανιά καθαρισμού όλων των τύπων, που καλύπτουν τις ανάγκες του αυτοκινητιστή, του μοτοσυκλετιστή, του χωματουργού, της βιομηχανίας και της ναυτιλίας.
Προϊόντα:
VALEO - BOSCH - BP - REDEX - ADBLUE - POLARCHEM - NIPCO - ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ - SHELL RIMULA - SHELL HELIX - MOBILE 1 - EKO MARIN - EKO - CASTROL - NARVA - VALVOLINE - GLYSANTIN - SHELL SPIRAX - SHELL TELLUS - SHELL OMALA