Η Auto Transport Μπιλαντέρης δραστηριοποιείτε στις εισαγωγές και εθνικές μεταφορές αυτοκινήτων από το 1990. Χάρη στην εμπειρία 3 δεκαετιών που διαθέτει, είναι σε θέση να παρέχει ιδανικές λύσεις σε εξαιρετικές τιμές. Η συνεργασίες που έχει καθιερώσει με τις μεγαλύτερες εισαγωγικές εταιρείες έχει βοηθήσει στην ανάπτυξη εξαιρετικά υψηλών ικανοτήτων και την απόλυτη αξιοπιστία στο όνομα της επιχείρησης. Οι οδηγοί της εταιρείας ειναι εξειδικευμένοι σε μεταφορά μεγάλων φορτίων, ενώ δίνετε απόλυτη προσοχή στην μεταφορά του αυτοκινήτου χωρίς να γίνει η παραμικρή ζημιά.
Η εταιρεία εδρεύει στο Ασπρόχωμα, στην Καλαμάτα.