Στο ιατρείο Ντιγριντάκης Νεκτάριος στην οδό Ψαρών 23, Παναγία, Ηλιούπολη, εκτελούνται με υπευθυνότητα, συνέπεια και σε λογικές τιμές παντός είδους οδοντιατρικές εργασίες: γενικής οδοντιατρικής, αισθητικής οδοντιατρικής, οδοντικής χειρουργικής ,περιοδοντολογίας ,ενδοδοντίας ,εμφυτευμάτων, λεύκανσης ,προσθετικές εργασίες(κινητές κ ακίνητες) Το ιατρείο διαθέτει πλήρη και πλούσιο τεχνολογικό εξοπλισμό, με προτεραιότητα στην προστασία του ασθενούς που εισέρχεται εις το ιατρείο δεδομένου και του γεγονότος των ακραίων συνθηκών που επικρατούν λόγω covid. Το ιατρείο επίσης υποστηρίζεται από μια ομάδα οδοντιάτρων εξειδικευμένων, οι οποίοι εκτελούν εργασίες εις τον χώροτου ιατρείου μου με απόλυτη εγγύηση για την ποιότητα των εργασιών. Για οτιδήποτε θελήσετε μπορείτε να επικοινωνήσετε και να σας κατευθύνουμε με απόλυτη ευθύνη και εγκυρότητα.