Ο Σεραφείμ γεννήθηκε και μεγάλωσε στην Θεσσαλονίκη. Eίναι απόφοιτος της 1ης Τ.Ε.Σ. Θεσσαλονίκης με το πτυχίο του ψυκτικού και στην ειδικότητα του τεχνίτη στις ψυκτικές εφαρμογές και εγκαταστάσεις. Η εμπειρία του στον τομέα των ψυκτικών εφαρμογών ανέρχετε στα 20 έτη. Επειτα από 20 χρόνια πείρα στον χώρο του συστήματος ψύξης κ των ηλεκτρικών συσκευών σας εγγυόμαστε υπέυθηνη εργασία με ταχυτητα και σε προσιτές τιμές. Η επιχείρήση systemcooling παρέχει 1 ΧΡΟΝΟ ΕΓΓΥΗΣΗ για κάθε εργασία. Η αξιολόγηση της βλάβης είναι πάντα δωρεάν απο εμάς και η απόφαση για την επισκευή δική σας.
Με εκτίμηση,
Σεραφείμ Τσαλκιτζής