Η εταρεία Teamlinegas ξεκίνησε την δραστηριότητα της το 2006 στην Θεσσαλονίκη στον χώρο των εγκαταστάσεων θέρμανσης.
Από το 2012 δραστηριοπειούμαστε στο εμπόριο μονάδων φυσικού αερίου ξεκινώντας τις πρώτες εισαγωγές από χώρες της Ευρωπαικής Ένωσης.
Συμμετέχουμε ανελλιπώς στις Διεθνείς Εκθέσεις της Θεσσαλονίκης (Δ.Ε.Θ) από το 2012 με καινοτόμα προϊόντα και νέους τρόπους εγκαταστάσεων θέρμανσης με πρωτοπόρα υλικά σύμφωνα με τις πιο σύγχρονες προδιαγραφές και πιστοποιήσεις της Ευρωπαϊκής Ένωσης.
Είμαστε αντιπρόσωποι Βορείου Ελλάδος της εταρείας RINAI MIRAI Ιαπωνικοί λέβητες με Αντιπαγωτική λειτουργία έως -20C και 6 χρόνια εγγύηση και Ταχυθερμοσίφωνες Αερίου Rinai.
Είμαστε οι ειδικοί και πλέον εξειδικευμένοι στη θέρμανση και στο φυσικό αέριο. Αναλαμβάνουμε την πιστοποιημένη, εγγυημένη μελέτη, εγκατάσταση και συντήρηση καυστήρων αερίου και πετρελαίου.
Σε συνεργασία με τις πιο αξιόπιστες εταιρείες, όπως RINAI MIRAI, WOLF, DEMIR DOKUM, FERROLI κά, αναλαμβάνουμε την πλήρη τεχνική υποστήριξη με τεχνικό προσωπικό με κατάρτιση ετών, ειδική άδεια εξασκήσεων επαγγέλματος και κυρίως πείρα.
Εξυπηρετούμε και συνεργαζόμαστε με ιδιώτες και επαγγελματίες που επιθυμούν αξιόπιστες και ενδεδειγμένες λύσεις για τον οικιακό ή επαγγελματικό τους χώρο, με συνέπεια και επαγγελματισμό.
Η πορεία μας όλα αυτά τα χρόνια μας κατέταξε στους κορυφαίους εγκαταστάτες φυσικού αερίου στον Νομό της Θεσσαλονίκης και Χαλκιδικής.
Ώς αποτέλεσμα της διαχρονικής αυτής πορείας μας, επεκτείναμε τις δραστηριότητες μας και στις εγκαταστάσεις με υγραέριο σε όλη την Μακεδονία, την Ήπειρο και την Βόρεια Ελλάδα όπως Πτολεμαΐδα, Νάουσα κτλ.
ΜΕ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ
Προϊόντα:
Υπηρεσίες:
Brands: